Praktskåp Mjölby intarsia
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ERIK MATTSSON, praktskåp, "Årstiderna", Mjölby intarsia för AB Harry B Carlsson, mahogny samt olika träslag, höjd 135, 102x40 cm, lös skylt medföljer
Nyckel saknas, slitage och fanérskador
558882
2018-07-15