Praktskåp Mjölby intarsia

Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia
Praktskåp Mjölby intarsia

Klubbat för:

6 800 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

ERIK MATTSSON, praktskåp, "Årstiderna", Mjölby intarsia för AB Harry B Carlsson, mahogny samt olika träslag, höjd 135, 102x40 cm, lös skylt medföljer

Zustandsbeschreibung

Nyckel saknas, slitage och fanérskador

558882

2018-07-15