Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, omgjord vas, klassicerande stil, porslin samt brons och sockel i trä, höjd (själva vasen) ca 35 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Visst slitage
558885
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här