Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, omgjord vas, klassicerande stil, porslin samt brons och sockel i trä, höjd (själva vasen) ca 35 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Visst slitage

558885

2018-07-18