Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSTRONGAFFLAR, 6 st., sterlingsilver, Paris 1900-talets början, fyllda skaft, längd 15,5 cm
En med lite skaftsläpp, bucklor
558886
2018-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här