Ostrongafflar 6 st silver

Ostrongafflar 6 st silver
Ostrongafflar 6 st silver
Ostrongafflar 6 st silver
Ostrongafflar 6 st silver
Ostrongafflar 6 st silver
Ostrongafflar 6 st silver
Ostrongafflar 6 st silver
Ostrongafflar 6 st silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st., sterlingsilver, Paris 1900-talets början, fyllda skaft, längd 15,5 cm

En med lite skaftsläpp, bucklor

558886

2018-07-15