Ram
2018-07-18
558900
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, tidigt 1900-tal, med inramat tryck, träskuren samt krederad och förgylld yttermått ca 71x93 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Nagg, slitage