Ram

Ram
Ram
Ram
Ram
Ram
Ram

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, tidigt 1900-tal, med inramat tryck, träskuren samt krederad och förgylld yttermått ca 71x93 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Nagg, slitage

558900

2018-07-18