Erik Tryggelin teckning

Erik Tryggelin teckning
Erik Tryggelin teckning
Erik Tryggelin teckning
Erik Tryggelin teckning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK TRYGGELIN (1878-1962) Tyska brunn, Stockholm, signerad och daterad 25/12 1907, tuschteckning ca 32x36 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

558903

2018-07-18