Erik Olson färglitografi Halmstadgruppen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): "Vandraren finner en källa", signerad samt daterad Erik Olson 1976, provtryck, färglitografi, ca 35x50 cm

558928

2018-07-13