Esaias Thorén Färglitografi Halmstadgruppen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Kvinna, signerad och daterad Esias Thoren -51, numrerad 139/260, färglitografi, ca 47x37 cm

558932

2018-07-13