Erik Olson 2 färglitografier Halmstadgruppen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Figurkompositioner, signerade samt daterade Erik Olson 1978, EA-upplagor, färglitografier, ca 44x27 cm

558933

2018-07-13