Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK OLSON (1901-1986): Sakral komposition, signerad samt daterad 1955, litografi, numrerad 54/120, ca 40x22 cm
558935
2018-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här