Stellan Mörner Färglitografi Halmstadgruppen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad Mörner, provtryck, färglitografi, ca 31x40 cm

558944

2018-07-13