Axel Olson Färglitografi Halmstadgruppen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, EA-upplaga, färglitografi, ca 41x50 cm

558953

2018-07-13