Axel Olson Litografi Halmstadgruppen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med figurer, signerad Axel Olson, numrerad 81/125, litografi, ca 17x40 cm

558961

2018-07-13