Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen
Closed
2018-07-13
558962
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonson, EA-upplaga, färglitografi, ca 41x33 cm