Mirror TV-apparat
Klubbat för:
3 200 SEK
2 500 SEK
TV-APPARAT, "Mirror", Luxor, 1900-talets mitt, plast och förkromad metall, på bänk i teakfanér med förkromade stålben, höjd ca 103 cm
Repor i plasten, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
558969
2018-07-13