Kökssoffa och 2 stolar

Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar
Kökssoffa och 2 stolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKSSOFFA, STOLAR, 3 st, 1960-tal, ek, klädd sits och rygg, sitthöjd ca 43, soffans längd 153 cm

Bruksslitage, senare klädsel

558972

2018-07-13