Snörkladd stolar samt bord
2018-07-13
558977
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, BORD, 1900-talets andra hälft, snörklädd och flätad, betsat furu samt MDF, sitthöjd ca 40, bordets diameter 42 cm
Slitage, några skador i rottningen, märken, repor