Glasservisdelar 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVISDELAR, 40 st., 1900-talets mitt, blått och grönt glas, bestående av: 7 vinglas, 2+2+3+6+6+7 selterglas, 2+5 grogglas

Någon obetydli kantnagg

558990

2018-07-14