Matsalsmöblemang

Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av 6 stolar, matbord, samtliga med stommar i vitlackerat trä och skuren dekor med guldbemålade detaljer, kannelerade ben, stolarnas sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 74 cm, skivans diameter ca 110 cm, medföljer gör 1 iläggsskiva á 42 cm

Bruksslitage, ställvis nednött färg, skänk utgår

559005

2018-07-14