Matsalsmöblemang
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av 6 stolar, matbord, samtliga med stommar i vitlackerat trä och skuren dekor med guldbemålade detaljer, kannelerade ben, stolarnas sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 74 cm, skivans diameter ca 110 cm, medföljer gör 1 iläggsskiva á 42 cm
Bruksslitage, ställvis nednött färg, skänk utgår
559005
2018-07-14