Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, stomme i gulmetall, skivor i valnötsfanér, nedre skivan med flaskhållare, höjd ca 62 cm

Bruksslitage, hjulen något skeva, stommen med fläckar och märken

559006

2018-07-14