Serveringsvagn
2018-07-14
559006
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, stomme i gulmetall, skivor i valnötsfanér, nedre skivan med flaskhållare, höjd ca 62 cm
Bruksslitage, hjulen något skeva, stommen med fläckar och märken