Bordslamor

Bordslamor
Bordslamor
Bordslamor
Bordslamor
Bordslamor
Bordslamor
Bordslamor
Bordslamor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, 1900-talets senare hälft, ABO Randers, Danmark, stomme i gulmetall, etikettmärkta, höjd (inkl. skärm) ca 60 cm

Bruksslitage, beläggningar och irisering i gulmetallen, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna

559008

2018-07-14