Bordslamor
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATURER, 1 par, 1900-talets senare hälft, ABO Randers, Danmark, stomme i gulmetall, etikettmärkta, höjd (inkl. skärm) ca 60 cm
Bruksslitage, beläggningar och irisering i gulmetallen, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna
559008
2018-07-14