Matbord
2018-07-14
559018
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1960-tal, fanerad med jakaranda, profilerade skiva, 1 iläggskiva med sarg medföljer 70 cm, höjd ca 76, 160x104 cm, citesintyg medföljer
Slitage, repor, ytmärken