Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, fanerad med jakaranda, profilerade skiva, 1 iläggskiva med sarg medföljer 70 cm, höjd ca 76, 160x104 cm, citesintyg medföljer

Slitage, repor, ytmärken

559018

2018-07-14