Georg Balthasar Probst Grafiskt blad
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG BALTHASAR PROBST (1673-1747): "La femina perciò che la frutta de l´albero era buono a mangiare", senare kolorerat, bladmått ca 33x46 cm (1673-1748).
skador, reva på nederkant, slitage
559024
2018-07-14