Georg Balthasar Probst Grafiskt blad

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG BALTHASAR PROBST (1673-1747): "La femina perciò che la frutta de l´albero era buono a mangiare", senare kolorerat, bladmått ca 33x46 cm (1673-1748).

skador, reva på nederkant, slitage

559024

2018-07-14