Golvvas Kina 1900-talets början

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVAS, Kina, med hänklar, 1900-talets början, dekor i emaljfärger, höjd ca 58 cm

Åldersrelaterat bruksslitage

559034

2018-07-18