Gunnar Zetterström oljemålning
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965), motiv över Gamla Stan och Riddarholmen målat från Söder Mälarstrand, signerad G Zetterström, á tergo daterad 35-, olja på duk, ca 29x39 cm
Duken något ospännd, smärre färgbortfall
559037
2018-07-14