Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965), motiv över Gamla Stan och Riddarholmen målat från Söder Mälarstrand, signerad G Zetterström, á tergo daterad 35-, olja på duk, ca 29x39 cm

Duken något ospännd, smärre färgbortfall

559037

2018-07-14