Max Walter Svanberg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-19945), surrealistisk komposition, signerad Max Walters, numrerad 33/50, färglitografi, ca 27 x 23 cm

559039

2018-07-14