Rörstrand jardinjär

Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär
Rörstrand jardinjär

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

JARDINJÄR, Rörstrand 1800/1900-tal, majolika, floral dekor med fåglar, stämplad Rörstrand höjd ca 31 cm, bredd ca 40 cm

Kuntoraportti

Krackelyr, ojämn botten, en av fötterna med mindre avslag

559041

Päivämäärä:

2018-07-14