Rörstrand jardinjär
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
JARDINJÄR, Rörstrand 1800/1900-tal, majolika, floral dekor med fåglar, stämplad Rörstrand höjd ca 31 cm, bredd ca 40 cm
Kuntoraportti
Krackelyr, ojämn botten, en av fötterna med mindre avslag
559041
Päivämäärä:
2018-07-14