Badkar zink

Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink
Badkar zink

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BADKAR, badbalja, zinkplåt, längd 168 cm, bredd 67/34 cm

Bruksslitage, bucklor

559042

2018-07-14