Klubbat för:
8 600 SEK
4 000 SEK
TORBJÖRN AFDAL, "Krobo", bänk, Norge, riopalisander, etikettmärkt "Mellemstrands trevareindustri, Norway för Bruksbo", höjd ca 34, 200x37 cm
ytslitage, repor, cites-intyg medföljer
559055
2018-07-19