Torbjörn Afdal bänk "Krobo"

Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk
Torbjörn Afdal bänk

Klubbat för:

8 600 SEK

4 000 SEK

TORBJÖRN AFDAL, "Krobo", bänk, Norge, riopalisander, etikettmärkt "Mellemstrands trevareindustri, Norway för Bruksbo", höjd ca 34, 200x37 cm

ytslitage, repor, cites-intyg medföljer

559055

2018-07-19