Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BLÅ STATION, pallar, 4 st, Johan Lindau, 2000-tal, Åhus, sittdyna av brunt skinn, etikettmärkta, höjd ca 81 cm
Smärre märken och repor på sitsarna
559057
2018-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här