Blå station pallar Johan Lindau

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

BLÅ STATION, pallar, 4 st, Johan Lindau, 2000-tal, Åhus, sittdyna av brunt skinn, etikettmärkta, höjd ca 81 cm

Smärre märken och repor på sitsarna

559057

2018-07-25