Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets slut, empirestil, med 2 gröna marmorskivor, bronserad trä med pastellage dekor, Glas och Trä, höjd ca 64 cm
Lagning till en av benen, slitage
559076
2018-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här