Pediestal empirstil

Pediestal empirstil
Pediestal empirstil
Pediestal empirstil
Pediestal empirstil
Pediestal empirstil
Pediestal empirstil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets slut, empirestil, med 2 gröna marmorskivor, bronserad trä med pastellage dekor, Glas och Trä, höjd ca 64 cm

Lagning till en av benen, slitage

559076

2018-07-14