Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS KÖLARE, Nils (född 1930): "Silkie", signerad och daterad N.Kölare -88, olja på duk, 50x40 cm
Smärre ytskador
559078
2018-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här