Nils Kölare oljemålning

Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS KÖLARE, Nils (född 1930): "Silkie", signerad och daterad N.Kölare -88, olja på duk, 50x40 cm

Smärre ytskador

559078

2018-07-14