Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 1900-talets andra hälft, Kina, i form av påfåglar, polykromt glaserat lergods, höjd ca 42 cm

1 av fåglarna med nagg

559085

2018-07-14