Kar de Mumma teckningar

Kar de Mumma teckningar
Kar de Mumma teckningar
Kar de Mumma teckningar
Kar de Mumma teckningar

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997), (2) teckningar, signerade K dem, 1 daterad -74, tusch på papper, bildstorlek 19x11 cm

Ej examinerade ur ram

559089

2018-07-14