Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997), (2) teckningar, signerade K dem, 1 daterad -74, tusch på papper, bildstorlek 19x11 cm
Ej examinerade ur ram
559089
2018-07-14