Byrå 1800-tal
2018-07-14
559096
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 3 lådor, med stenskiva, beslag i mässing, bemålad i mörkgrått, höjd ca 75, 102x47 cm
Nyckel saknas, senare bemålning