Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS OLSON (1880-1955): Stående modell, brons, signerad samt daterad 1948, gjutarstämpel J.H Rosengren, Limhamn, höjd ca 21,5 cm
559119
2018-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här