Anders Olson bronsskulptur

Anders Olson bronsskulptur
Anders Olson bronsskulptur
Anders Olson bronsskulptur
Anders Olson bronsskulptur
Anders Olson bronsskulptur
Anders Olson bronsskulptur
Anders Olson bronsskulptur
Anders Olson bronsskulptur
Anders Olson bronsskulptur
Anders Olson bronsskulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS OLSON (1880-1955): Stående modell, brons, signerad samt daterad 1948, gjutarstämpel J.H Rosengren, Limhamn, höjd ca 21,5 cm

559119

2018-07-16