David Wretling skulptur brons

David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons
David Wretling skulptur brons

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): Figurgrupp, handhållande kvinnor, brons, signerad samt daterad 1946, höjd ca 17,5 cm

559124

2018-07-16