Fisktallrikar

Fisktallrikar
Fisktallrikar
Fisktallrikar
Fisktallrikar
Fisktallrikar
Fisktallrikar
Fisktallrikar
Fisktallrikar
Fisktallrikar
Fisktallrikar

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TALLRIKAR, 6 st, Figgjo Flint, Norge, porslin, polykrom dekor med fiskmotiv, stämplade undertill, varje tallriks mått ca 27x23 cm

Kuntoraportti

Minimalt slitage, en tallrik med smuts och damm

559127

Päivämäärä:

2018-07-14