Carl Malmsten sängbord
2018-07-14
559128
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL MALMSTEN, "Guldheden", sängbord, 1 par, furu, brännstämplade "CM", höjd ca 55, 60x31 cm
Bruksslitage