Borgström skulptur

Borgström skulptur
Borgström skulptur
Borgström skulptur
Borgström skulptur
Borgström skulptur
Borgström skulptur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL EINAR BORGSTRÖM (1914-1981): Sittande flicka, osignerad, brons, höjd ca 9,5 cm
PROVENIENS: Nils Gottfrid Sandström, f.d verkmästare vid Rosengrens konstgjuteri, Limhamn

559137

2018-07-17