Sidebord rokokostil
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, bemålat med bronserade detaljer, inredd med lådor och hyllplan, märkt SMF, Svenska Möbel Fabriken, höjd 87, 175x54 cm
Nyckel finns, mindre sprickor, ytslitage
559140
2018-07-14