Sidebord rokokostil

Sidebord rokokostil
Sidebord rokokostil
Sidebord rokokostil
Sidebord rokokostil
Sidebord rokokostil
Sidebord rokokostil
Sidebord rokokostil
Sidebord rokokostil
Sidebord rokokostil
Sidebord rokokostil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, bemålat med bronserade detaljer, inredd med lådor och hyllplan, märkt SMF, Svenska Möbel Fabriken, höjd 87, 175x54 cm

Nyckel finns, mindre sprickor, ytslitage

559140

2018-07-14