Joachim von Bülow, Damporträtt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOACHIM VON BÜLOW (Holland, 1877-1944), Sittande dam vid spegel, signerad och daterad -09, olja på duk, ca 100 x 70 cm.

559166

2018-07-14