Karl Erik Ekselius karmstol

Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol
Karl Erik Ekselius  karmstol

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL ERIK EKSELIUS, fåtölj, JOC, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, rygg i rotting, stoppad sits, skyltmärkt, sitthöjd ca 34 cm

Smärre ytskador, rottingen med mindre skada, torkad stoppning

559168

2018-07-15