Karl Erik Ekselius karmstol
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARL ERIK EKSELIUS, fåtölj, JOC, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, rygg i rotting, stoppad sits, skyltmärkt, sitthöjd ca 34 cm
Smärre ytskador, rottingen med mindre skada, torkad stoppning
559168
2018-07-15