Soffbord 1900-talets första hälft
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD med glasskiva, 1900-talets första hälft, art deco, fanerat underrede, skiva med dekor av fiskar, undertill med belysning, höjd ca 57, diameter ca 80 cm
Fanerskador och bortfall, skiva med repor, mindre kantnagg, fläckar
559175
2018-07-14